UDOSTĘPNIJ ABY ODDAĆ GŁOS »


Sylwester w Bydgoszczy

SYLWESTER 2017/2018


Sylwester w Bydgoszczy!

Już za kilka tygodni świętować będziemy rozpoczęcie nowego 2018 roku. Noc sylwestrowa jest jedną z najbardziej kolorowych w całym roku. Bawią się wszyscy - bez wyjątków. Jedni w domach, inni na balach, a całe mnóstwo ludzi wybiera zabawy pod gołym niebem, gdzie nie tylko można bawić się na wspaniałych koncertach, ale także obejrzeć zjawiskowe pokazy pirotechniczne. W całej Polsce większe miasta organizują imprezy sylwestrowe pod gołym niebem i prześcigają jedni drugich w ilości i popularności zaproszonych artystów. Co roku kilka z nich jest transmitowana na żywo, więc Ci, którzy nie mogą dołączyć osobiście, również mają możliwość zobaczyć koncerty.

W tym roku Sylwester miejski odbędzie się między innymi w Bydgoszczy. Już o godzinie 22.00 na Starym Rynku będzie można rozpocząć imprezę podczas której powitamy nowy rok. Organizatorzy mają nadzieję, że zainteresowanie imprezą będzie większe niż w zeszłym roku i że zabawa będzie odbywała się w jeszcze większym gronie.

Scena będzie należała w tym roku do Nasty Ladies, Abba Imitation, a gwiazdą wieczoru będzie Robert Janowski z zespołem. Organizatorzy zapewniają, że będzie dużo znanych hitów, więc wszyscy będą się znakomicie bawić.

Miasto zapewnia również, że w tym roku organizowany pokaz pirotechniczny, zaplanowany na godzinę 0.00, będzie absolutnie wyjątkowy i spektakularny, jeszcze lepszy od zeszłorocznego, a cała impreza zapadnie Bydgoszczanom w pamięci na długo.

Nie możesz ominąć tak wspaniałej imprezy! Przyjdź na Stary rynek w Bydgoszczy świętować Nowy Rok!


Sylwestrowa zabawa przebiegnie pod hasłem "Sylwester Gigantów" i potrwa od 21:00 do 02:00 w nocy. Ze sceny usłyszeć będzie można największe światowe przeboje.

Wystąpią:
- The Postman
- Szalone Gitary
- Mirek Elimer (Freddie show)
- Orkiestra „DZIUBEK BAND” pod batutą Mariusza Dziubka

Szukasz ofert sylwestrowych? Wejdź na stronę: https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/bydgoszcz

Szczegóły wydarzenia

Kto wystąpi na sylwestrze 2018/2019?

Kto poprowadzi sylwester 2018/2019?