UDOSTĘPNIJ ABY ODDAĆ GŁOS »


Sylwester w Katowicach

SYLWESTER 2017/2018

Już po raz kolejny, w Katowickim Spodku odbędzie się Sylwestrowa impreza pod nazwą "Sylwestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat". Organizatorzy postawili sobie wysoką porzeczkę, urządzając w ubiegłym roku Sylwester miejski okrzyknięty jednym z najlepszych w Polsce. Według szacunków Policji, bawiło się wówczas razem ponad 50 tysięcy osób, co oznacza, że w tym roku może być ich jeszcze więcej!

Noc Sylwestrowa jest zawsze wyjątkowa i dla wszystkich tych, którzy uwielbiają się bawić w dużym gronie osób oraz kochają koncerty i muzykę - Sylwester miejski jest najlepszą opcją! Do wspólnego świętowania zaproszeni są absolutnie wszyscy bez wyjątku. Wybrać się więc można zarówno małą grupką przyjaciół, jak i całkiem sporą. Zabawa będzie przednia!

A co gwarantuje tę fantastyczną zabawę podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat 2017/2018?

Z pewnością główna atrakcja imprezy:

Scena tego wieczoru będzie należała między innymi do znakomitego wykonawcy znanego z przeboju Sofia - Alvaro Sorer! Gorące rytmy z pewnością rozgrzeją publiczność niezależnie od prognozowanej temperatury i pogody.

Przedstawiciele miasta Katowice oraz telewizja Polsat trzymają pełną listę wykonawców jeszcze w tajemnicy. Póki co, wiadomo, że oprócz elektryzującego nastolatków Alvaro Sorer, wystąpi również Ewa Farna. Niemniej jednak, już wkrótce Telewizja Polsat, jako organizator, opublikuje pełną listę wykonawców, która (patrząc na zeszłoroczną) będzie oznaczała na prawdę świetną zabawę!

Czekamy z wielką niecierpliwością!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

W poprzednich latach

W tym roku po raz drugi pod katowickim Spodkiem odbędzie się sylwestrowy koncert z Telewizją Polsat. Organizatorzy pragną kolejny raz zapewnić widzom moc atrakcji, dobrą, zróżnicowaną muzykę.

Polsat zapowiada występy wielu znanych polskich wykonawców. Na scenie pojawić się ma m.in. Kamil Bednarek, legendarny zespół Bajm, Sylwia Grzeszczak, energetyczny Enej, a także zespół Feel. Z zagranicy przyjedzie zespół Modern Talking, który największą popularność zdobył w latach 80-tych.

Na sywlestrowej scenie spodziewać możemy się również jednego z najpopularniejszych obecnie zespołów disco polo. W październiku projektantka mody Anna Cichosz zdradziła na swoim profilu na Facebooku, że przygotowuje kreacje na sylwestrowy występ dla zespołu Piękni i Młodzi. Mają oni również dać występ w Katowicach.

W ubiegłym roku pod Spodkiem wspólnie witały nowy rok tysiące osób. Sylwester 2016/2017 zapowiada się równie ciekawie jak ubiegłoroczny. Więcej szczegółów i pełną listę wykonawców poznamy już wkrótce!

W poprzednich latach

Jak było w 2015 roku?

W tym roku w Katowicach odbędzie się po raz pierwszy Sylwestrowa Moc Przebojów organizowana przez telewizję Polsat. Wystapią Boney M, Beata Kozidrak i BAJM, Cleo, Golec uOrkiestra, Wilki, Małgorzata Walewska, Enej, Mesajah, Krzysztof Respondek, Ich Troje, Stefano Terrazzino, Pectus, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Kamil Bednarek, Donatan, Kayah, Piersi, a także Urszula. Koncert transmitowany będzie w telewizji Polsat na żywo, a poprowadzą go Paulina Sykut - Jeżyna, Agnieszka Popielewicz, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Maciej Rock.

Kto wystąpił na scenie w 2013 roku?

Sylwester miejski w Katowicach odbył się tradycyjnie na placu przy Alei Wojciecha Korfantego pod katowickim Spodkiem. Na sylwestrowej scenie pojawiła się Doda i zespół Bajm z Beatą Kozidrak. W jednej z lokalnych stacji telewizyjnych odbyła się transmisja na żywo.

Szukasz ofert sylwestrowych? Wejdź na stronę: https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/katowice

Kto poprowadzi sylwester 2018/2019?