UDOSTĘPNIJ ABY ODDAĆ GŁOS »


Sylwester w Krakowie

Sylwester w 2017/2018

Powitaj nowy rok w Krakowie!

Wielkimi krokami zbliża się noc Sylwestrowa, podczas której pożegnamy rok 2017 i powitamy nadchodzący 2018. Jak co roku, w wielu regionach Polski, organizowany jest Sylwester miejski. Dla wszystkich planujących spędzenie końcówki roku w okolicach małopolski, Kraków przygotował coś na prawdę specjalnego. W tym roku zorganizowane zostaną cztery różne imprezy! 31 grudnia od godziny 21:00 będzie można bawić się w Krakowie na Rynku Głównym, w obiekcie Tauron Arena, na Rynku Podgórskim i w Alei Róż na terenie Nowej Huty. Każda scena będzie miała do zaoferowania uczestnikom koncertów coś innego, więc z pewnością każdy znajdzie tego dnia muzykę dla siebie!

Dodatkową, pozytywną, informacją jest fakt, że miasto zrezygnowało z pokazu pirotechnicznego, co na pewno nie umknie uwadze właścicielom psów i innych zwierząt.

Kto wystąpi w tym roku w Krakowie?

Na Rynku Głównym wystąpią Kasia Moś, Bovska, Natalia Nykiel oraz DJ Olivia. Tauron Arena zabrzmi koncertowo dzięki wykonawcom Szpaku i Chory Band, Rasmentalism.

Łona i Webber + The Pimps, Ten Typ Mes. L.U.C i Krystyna Prońko, Boba Jazz Band i Wojciech Pijanowski będą królować na Rynku Podgórskim, a w Alei Róż zabrzmią Companions, Waldemar Domański oraz Michał Wasilewski - DJ Vasil.

Dzięki różnorodności muzycznej oraz różnym lokalizacjom, organizatorzy imprezy mają nadzieję umilić ten wspaniały wieczór jeszcze większej grupie osób, niż w ubiegłym roku! Zabawa będzie szampańska!

Wstęp na wszystkie imprezy jest darmowy, jedynie aby wejść do Tauron Areny należy zaopatrzyć się w również bezpłatną wejściówkę.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Kraków - Sylwester 2016/2017 inny niż wcześniejsze


Włodarze Krakowa wyciągają wnioski z dotychczasowych przedsięwzięć i w odpowiedzi na coraz to mniejsze zainteresowanie organizowanym przez miasto Sylwestrem, postanowili stworzyć imprezy charakteryzujące się bardziej lokalnym wydźwiękiem.

W tym roku Sylwester będzie zorganizowany w trzech lokalizacjach jednocześnie: na Rynku Głównym, Rynku Podgórskim i w Nowej Hucie, w okolicy Teatru Ludowego.W poprzednich latach

Jaki był koncert w 2015 roku?

Sylwester w Krakowie to będzie ogromne wydarzenie na sylwestrowej mapie polski.

Podczas tegorocznej imprezy organizowaniem sylwestra zajęło się miasto Kraków przy współpracy z TVN.

Wydarzenie będzie prowadzone przez najlepszych prezenterów TVN, na scenie będzie: Magda Mołek, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop oraz Oliver Janiak.

Na scenie wystąpią, największe polskie gwiazdy:

  • Natalia Kukulska
  • Agnieszka Chylińska
  • Justyna Steczkowska
  • Magda Steczkowska
  • Ania Wyszykoni
  • Patrycja Markowska
  • Afromental

Koncert rozpocznie się punktualnie o 19:00.

Jak bawiliśmy się w Krakowie w 2014 roku?

Tegoroczna zabawa odbędzie się pod hasłem: "Kraków - Miasto Królów". Wystąpią Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Hyży, Red Lips i Future Folk. Koncert transmitować będzie telewizja TVN.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisja w TVN wystartuje o 20:00. W tym roku nie zaplanowano pokazu sztuczych ogni.

Imprezę poprowadzą: Agnieszka Szulim, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop i Olivier Janiak.

Jaki był sylwester w Krakowie w 2013 roku?

Telewizja TVN po 6 latach wraca do organizacji koncertu sylwestrowego. Odbędzie się on w tym roku w Krakowie na Rynku Głównym pod hasłem "Kraków - Miasto Żywiołów".

Sylwestrową zabawę poprowadzą Agnieszka Szulim, Marcin Prokop, Patrycja Kazadi oraz Olivier Janiak.

Wystąpią m.in. Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Wilki, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, Czesław Śpiewa.

Szukasz ofert sylwestrowych? Wejdź na stronę: https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/krakow

Kto wystąpi na sylwestrze 2018/2019?

Kto poprowadzi sylwester 2018/2019?