UDOSTĘPNIJ ABY ODDAĆ GŁOS »


Sylwester w Opolu

Sylwester w 2017
Jaki będzie tegoroczny sylwester w Opolu ?
Sylwester w Opolu zapowiada się bardzo hucznie. Na głównej scenie pojawi się gwiazda wieczoru - Kayah! Swój niesamowity głos będzie prezentowała na rynku, więc każdy będzie mógł razem z Nią przywitać Nowy Rok w iście szampańskim stylu. Organizator

Głównym organizatorem imprezy sylwestrowej jest Miasto Opole.

Sylwester miejski będzie w tym roku o tyle wyjątkowy, ponieważ miasto będzie obchodziło 800 lecie założenia. Dlatego też przewidziana jest dodatkowa pompa i atrakcje.

Impreza odbędzie się przy ratuszu, więc można spodziewać się zmiany w organizacji ruchu. Gwiazdy wieczoru Oprócz wymienionej już Kayah na imprezie wystąpi jeszcze DJ One Brother. Dla mieszkańców przewidziane są liczne konkursy z nagrodami.


Jak prezentował się sylwester w 2015?

Koncert sylwestrowy odbędzie się na parkingu przed amfiteatrem przy ulicy Barlickiego. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki.

Rok temu bawiliśmy się tak

Koncert sylwestrowy na rynku rozpoczął się o 22:00. Najpierw posłuchaliśmy muzyki DJ-ów. Gwiazdy czyli Jamal i Jarecki z zespołem, na scenę wyszli o godzinie 23:00. O godzinie 01:00 odbył się pokaz fajerweków.

Jaki był sylwester 2013/2014?

Gwiazdą sylwestra miejskiego w Opolu był zespół IRA.

Oprócz muzyki na żywo zaplanowano konkursy z nagrodami, pokaz sztucznych ogni oraz życzenia noworoczne od prezydenta miasta.

Zabawa sylwestrowa rozpoczęła się o godz. 22:00 w pobliżu ratusza.

Szukasz ofert sylwestrowych? Wejdź na stronę: https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/opole

Szczegóły wydarzenia

Kto wystąpi na sylwestrze 2018/2019?

Kto poprowadzi sylwester 2018/2019?