UDOSTĘPNIJ ABY ODDAĆ GŁOS »


Sylwester w Poznaniu

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Poznań - Sylwester 2016/2017

Organizatorzy zdradzili pierwsze szczegóły tegorocznej imprezy sylwestrowej w Poznaniu


Koncerty na placu Wolności będą odbywać się na dwóch scenach – na jednej wystąpią gwiazdy sprzed lat, na drugiej młodzi artyści.

Dodatkowo... co ciekawe, podczas sylwestra miejskiego zabraknie najbardziej kojarzącego się z Noworoczną imprezą, tj. nieba rozświetlonego przez wybuchające na nim fajerwerki.

Zamiast nich o północy wszyscy zgromadzeni na placu Wolności obejrzą na fasadach kamienic spektakularne widowisko video-mappingu.W poprzednich latach

Jak było w 2015 roku?

Tegoroczna zabawa sylwestrowa na Placu Wolności pod hasłem "Swingujący Poznań" odbędzie się w klimacie swingu. Mieszkańcy usłyszą przeboje z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Na scenie zawitają Marysia Sadowska, Kuba Badach, Hania Stach, Kasia K8 Rościńska, Jarosław Krużołek oraz Ewa Nawrot.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 21:00. Zabawa potrwa do 2:00 w nocy.

Jak wyglądał koncert sylwestrowy w 2014 roku?

Na poznańskim Placu Wolności zaśpiewali m.in. Natalia Kukulska, Halina Frąckowiak, Ania Rusowicz, Kasia Rościńska, Hanna Banaszak, Dagmara Melosik i Martyna Melosik.

Tematem przewodnim koncertu sylwestrowego był "Przetańczyć z tobą chcę całą noc". O 21:00 odbył się konkurs młodych wykonawców. Występy gwiazd rozpoczęły się o 22:00 i potrwały do północy.

Nie zabrakło pokazu sztucznych ogni i noworocznych życzeń od prezydenta miasta.

Kto wystąpił na sylwestrze 2013/2014?

Na poznańskim Placu Wolności zaśpiewali Kasia Wilk i Mezo.

Zabawa trwała 5 godzin (od 20:00 do 1:00). Nie zabrakło pokazu sztucznych ogni i noworocznych życzeń od prezydenta miasta.

Szukasz ofert sylwestrowych? Wejdź na stronę: https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/poznan

Kto wystąpi na sylwestrze 2018/2019?

Kto poprowadzi sylwester 2018/2019?