UDOSTĘPNIJ ABY ODDAĆ GŁOS »


Sylwester w Szczecinie

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

W poprzednich latach

Jak było w 2015 roku?

Sylwester na Jasnych Błoniach


Miasto Szczecin i Radio Szczecin zapraszają na sylwestra w rytmie lat 80 pod hasłem:

„80's power”.

  • 31 grudnia 2015 od godziny 21.00 na Jasnych Błoniach zagrają: znany z ogólnoświatowego przeboju „Flames of love” Fancy, twórca hitu „I like Chopin” i zarazem gwiazda italo disco Gazebo oraz szczeciński zespół Jazzowski.
  • W programie także liczne konkursy a o północy efektowny pokaz sztucznych ogni. 31.12.2015, godz. 21:00

  • FANCY - Kiedy młody Fancy po ukończeniu szkoły postanowił zostać mnichem, mało kto mógł przypuszczać, że ten utalentowany muzycznie artysta stanie się największą solową gwiazdą na niemieckiej scenie disco. Kulminacyjnym momentem jego kariery było wydanie w 1988 roku słynnego na całym świecie singla "Flames of love". Został on sprzedany w dziesiątkach milionów egzemplarzy.
  • GAZEBO - Włoski piosenkarz, wykonawca gatunku italo disco. Według legendy wypromowanej przez fanów, gry na gitarze nauczył się w wieku 10 lat, by zaimponować nią szkolnej koleżance. Największy sukces na listach przebojów odniósł singel „I Like Chopin”.
  • JAZZOWSKI - To szczecińska fuzja artystyczna Jacka Janaszkiewicza oraz Krzysztofa Baranowskiego. Jacek Janaszkiewicz, występujący pod pseudonimem DJ Jazzek, jest pionierem i prekursorem sceny klubowej w Polsce. Krzysztof Baranowski to aranżer, kompozytor i pianista. Połączenie tych dwóch skrajnie różnych zakamarków muzycznych owocuje dynamiczną, taneczną i przebojową muzyką.

Sylwester 2014

Tegoroczny sylwester na Jasnych Błoniach będzie multimedialnym show w tanecznych, nowoczesnych rytmach. Zagrają najlepsi, znani w Europie DJ,e: Papajam, Nicco, Crew 7.

Tak bawilismy się na sylwestrze w Szczecinie w 2013

Sylwester plenerowy w Szczecinie, który odbędzie się w tym roku na Jasnych Błoniach, ma mieć charakter miejskiej dyskoteki. Hasłem przewodnim zabawy sylwestrowej będzie to „Będzie się działo! Mega Boombox Party Sylwester 2013″.

Wystąpią: Wet Fingers, The Nycer i CJ Stone.

Szukasz ofert sylwestrowych? Wejdź na stronę: https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/szczecin

Źródło zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/farciarz/4293254853/

Kto wystąpi na sylwestrze 2018/2019?

Kto poprowadzi sylwester 2018/2019?