UDOSTĘPNIJ ABY ODDAĆ GŁOS »


Sylwester w Warszawie

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Sylwester w Warszawie 2016/2017

Sylwester 2016 w Warszawie: miejska impreza na placu Defilad odbędzie się pod hasłem "Hello 2017". Wiemy, kto wystąpi przed publicznością. Pojawią się największe polskie gwiazdy:

LemON, Agnieszka Chylińska, Anna Wyszkoni, Lady Pank, Natalia Nykiel, Cleo, Jula, Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski i Daria Zawiałow, Sound'N'Grace, Kombii, Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Organizatorzy przewidują ruchomą scenografię oraz interesujące sceniczne duety.

W poprzednich latach

Jaki był koncert w 2015 roku?

31 grudnia zapraszamy warszawiaków i gości stolicy na błonia stadionu PGE Narodowy, gdzie wspólnie powitamy Nowy Rok na największej otwartej imprezie roku. Zanim jeszcze wybije północ, ogromną dawkę energii dostarczy nam gwiazda wieczoru - brytyjski zespół The Kooks.

Artyści tworzący tę niezwykle popularną również w Polsce grupę pochodzą z Brighton są zaliczani są do czołówki brytyjskiej sceny na równi z Oasis czy Coldplay. W swojej muzyce nie ograniczają się do jednego kierunku, wciąż poszukują i zaskakują. Ich twórczość to mieszanka rocka, punku, ska, reggae, funku i bluesa. Mają na swoim koncie cztery albumy studyjne, które rozchodzą się błyskawicznie w milionowych nakładach. „She moves in her own way”, „Naive” czy „See me now” to tylko niektóre z hitów zespołu, dzięki którym zyskali sławę i wiernych fanów na całym świecie. Swoim ostatnim albumem „Listen”, który określany jest przez krytykę jako ich najlepszy materiał, udowadniają, że nie spoczęli na laurach. Znajdziemy tam efekty muzycznych podróży i nowych inspiracji soulem, r’n’b czy hip hopem. „- Nigdy nie gramy dwa razy w ten sam sposób” – mówi leader kapeli Luke Pritchard.- Publiczność w Warszawie może spodziewać się wyjątkowego show, które będzie znakomitym zwieńczeniem mijającego roku. Poza The Kooks na scenie zobaczymy tego wieczoru zespoły: Lemon, GrubSon i Perfect. Tuż po północy, po oszałamiającym pokazie świetlno-pirotechniczym publicznością zawładnie król elektronicznych brzmień – DJ Paul van Dyk.

Tak spędzialiśmy sylwestra w 2014

Po raz drugi sylwester miejski odbędzie się w Warszawie nie na Placu Konstytucji, a na błoniach Stadionu Narodowego.

Na tegorocznym koncercie sylwestrowym wystąpią: Jason Derulo, Dash Berlin, Artur Rojek, Hey i Budka Suflera.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 21:00. Planowany jest spektakularny pokaz sztucznych ogni.

W 2013

Po raz pierwszy sylwester miejski odbędzie się w Warszawie nie na Placu Konstytucji, a na błoniach Stadionu Narodowego.

Tegoroczny koncert sylwestrowy ma zostać uświetniony wyjątkowym i rekordowym 15-minutowym pokazem sztucznych ogni, m.in. stąd nazwa miejskiej zabawy - "Wystrzałowy Narodowy".

Wystąpią m.in. Afromental, Big Cyc, Poparzeni Kawą Trzy.

Szukasz ofert sylwestrowych? Wejdź na stronę: https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/warszawa

Kto wystąpi na sylwestrze 2018/2019?

Kto poprowadzi sylwester 2018/2019?