UDOSTĘPNIJ ABY ODDAĆ GŁOS »


Sylwester we Wrocławiu

Sylwester w 2017


Jak co roku mieszkańcy Wrocławia i goście będą mogli hucznie przywitać nowy rok!

W tym roku tematem imprezy będzie hasło "Kolory Radości"

Szczegóły imprezy
Niestety ale urzędnicy nie zdradzają zbyt wielu informacji odnośnie przebiegu Sylwestra miejskiego, wiadomo jednak, że tak jak w ubiegłym roku na scenie na rynku pojawią się gwiazdy z Wrocławskich scen.

Co do sporej części atrakcji podczas tego dnia trwają rozmowy, oraz ogólna burza mózgów, która ma przynieść podobny efekt jak w zeszłym roku. Pewne jest, że Sylwester będzie huczny i z pompą!

Na ten moment wiemy, że wystąpi Lech Janerka, Natalia Sikora w repertuarze Janis Joplin, natomiast na końcu koncertu usłyszymy zespół Afromental.

Niestety nie będzie transmisji z Wrocławskiej sceny w telewizji, ponieważ TVP2 zrezygnowała z umowy z Wrocławiem podpisała nowy z Zakopanem. Jedno jest pewne - na brak dobrej zabawy i zagrzewającej atmosfery nie będzie można narzekać.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!


Sylwester 2016/2017 na Wrocławskim rynku

Dwie sceny na Rynku, wrocławscy artyści grający na żywo, videomapping na kamienicach, a na finał największy w Polsce koncert gongów tybetańskich i pokaz pirotechniczny – tak będzie wyglądać sylwester na wrocławskim Rynku.

Scena 1. (na pl. Gołębim) będzie Mózgiem sylwestra, natomiast ta druga (od pl. Solnego) jego Sercem.

To dzięki braku zależności od transmisji telewizyjnej miasto Wrocław może sobie pozwolić na takie przedsięwzięcie

W tą wyjątkową noc widzowie zostaną otoczeni muzyką i obrazami, bo w czasie sylwestrowej zabawy na kamienicach pojawi się mapping.

Na obu scenach naprzemiennie występować będą wrocławscy artyści

Tegorocznym sylwestrem Wrocław otwiera nowy cykl „Sylwester we Wrocławiu. Z Wrocławiem”. Transmitowany będzie przez WP TV

Pojawią się na nich wrocławscy artyści Miloopa, Frühstück, Rebel Babel & L.U.C.. Widzów czeka również występ Gongów Niburu & Friends. Zaśpiewają również Alicja Janosz, Mesajah, Blade Loki, Mikromusic i Girls on Fire.


W poprzednich latach

Jak wyglądał koncert w 2015 roku?

Impreza Sylwestrowa rozpocznie się o o godz. 20.00 i będzie trwała sześć godzin. W tym czasie artyści przeniosą nas w muzyczną podróż przez całą Europę. Na scenie wystąpi cała plejada polskich artystów: Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Sarsa, Margaret, Andrzej Piaseczny, Lady Pank, Dawid Podsiadło, Feel, Hey, Ira, Varius Manx, Kasia Stankiewicz, Rafał Brzozowski, Ewelina Lisowska, Natalia Przybysz, Natalia Schroeder, Kasia Cerekwicka, Natalia Nykiel, Krzysiek Zalewski, Kasia Popowska, chór Sound’n’Grace

Zaśpiewają dla nas również finaliści „The Voice Of Poland”

Krzysztof Iwaneczko, Ana Andrzejewska, William Prestigiacomo, Tobiasz Staniszewski. Nie zabraknie również zagranicznych gwiazd. Podczas Sylwestra wystąpi: Kate Ryan, OMD, The Stranglers. Koncert będzie prowadzony przez znane wszystkim trio z programu "The Voice of Poland": Halina Mlynkowa, Tomasz Kammel i Maciej Musiał, a dodatkowo dołączy do nich Marcelina Zawadzka.

Jak bawiliśmy się w 2014 roku?

Sylwester we Wrocławiu 2014/2015 podobnie jak w poprzednich latach zorganizowany zostanie przez miasto wspólnie z telewizją TVP2. Hasło tegorocznej imprezy we Wrocławiu Europejskiej Stolicy Kultury to "Muzyczna podróż bez granic po krajach Europy". Usłyszymy największe europejskie przeboje.

Transmisja rozpocznie się na antenie TVP2 o godz. 20:05. Koncert na rynku wrocławskim rozpocznie się natomiast punktualnie o 20:00 i potrwa do godziny 1:50.

Wystąpią m.in. Bajm, Perfect, Lemon, Pectus, Margaret, Donatan & Cleo, Rafał Brzozowski, Patrycja Markowska, Bracia, Afromental, Mesajah, Marek Piekarczyk, Natasza Urbańska, Piersi.

Rozśmieszać widzów będzie Kabaret Skeczów Męczących.

Imprezę sylwestrową poprowadzi Tomasz Kammel i Halina Mlynkowa oraz Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

Kto wystąpił na sylwestrowej scenie w 2013 roku?

Sylwester we Wrocławiu 2013/2014 podobnie jak w poprzednich latach zorganizowany zostanie przez miasto wspólnie z telewizją TVP2. Transmisja "Disco Sylwestra z Dwójką" rozpocznie się na antenie TVP2 o godz. 20:05

Na sylwestrowej scenie we Wrocławiu królować będą największe przeboje disco lat 70. i 80.

Wystąpią m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kora, Kombii, Kamil Bednarek, Zbigniew Wodecki.

Szukasz ofert sylwestrowych? Wejdź na stronę: https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/wroclaw

Kto wystąpi na sylwestrze 2018/2019?

Kto poprowadzi sylwester 2018/2019?